Rada čítam a hrám sa na pani učiteľku. Mám mladších súrodencov a oni sú akože moji žiaci. Raz by som sa naozaj chcela stať pani učiteľkou.

Z predmetov, ktoré máme v škole, som si obľúbila literatúru, dejepis a výtvarnú výchovu. Rada kreslím a tvorím veci z papiera. Veľmi rada tancujem s kamarátkami Barborkou a Agneskou.

 

 

 

 

 

 

petra-davidikNašla som si mentora! Stala sa ním Janka Kmeč Koščová

Študovala Predškolskú a elementárnu pedagogiku na Univerzite Komenského v Bratislave, no jej veľkou vášňou sa stala alternatívna pedagogika Márie Montessori, ktorú vyštudovala v Londýne.

Má medzinárodné skúsenosti s prácou s deťmi – štyri roky pôsobila v Londýne a takmer dva roky v Číne ako Montessori učiteľka, metodická poradkyňa aj mentorka.

Osem rokov sa venuje práci s deťmi a každým dňom ju táto práca obohacuje viac a viac. Momentálne pôsobí ako Montessori metodická poradkyňa v Nitre.

Prečo ma chce mentorovať? „Mala som v živote šťastie, že som natrafila na mentorov, ktorí ma inšpirovali, odovzdávali svoje skúsenosti, venovali mi čas a tým viedli moje kroky v profesijnej dráhe. Mojou túžbou je posúvať túto reťaz ďalej, pomáhať, motivovať a pozitívne meniť životy iných.