Pohnite s tým aj vy! Staňte sa mentorom tohto dieťaťa! Posuňte myšou predel medzi obrázkami, aby ste videli, akú budúcnosť môže mať toto dieťa aj vďaka vám.

Chodím na základnú školu v Kecerovciach. Spolu s mladším bratom pravidelne chodíme do komunitného centra.

Otec je murár a často pracuje v Košiciach, mama chodí na aktivačné práce v obci.

Do školy chodím rada a najviac sa mi páči predmet biológia, najmä keď sa učíme o zvieratách.

Vo voľnom čase chodievam s kamarátkami na prechádzky a rada čítam. Knihy mám aj doma, dostala som ich ako darček od rodičov. V škole sa zapájam do recitačných súťaží v prednese prózy.
Mám iný sen, ako moje rovesníčky a kamarátky – chcela by som byť policajtkou. Dôvodom je, že rada pomáham druhým.


zuzNašla som si mentorku! Stala sa ňou Zuzana Pavlíčková.

Zuzana má 28 rokov a pracuje v oblasti ľudských práv a nediskriminácie ako právnička (vedúca kancelárie výkonnej riaditeľky Slovenského národného strediska pre ľudské práva). Narodila sa v Martine, kde chodila na základnú a strednú školu a neskôr sa presťahovala za štúdiom do Bratislavy. Právo študovala v Bratislave, vo fínskych Helsinkách a holandskom Rotterdame. Je aktívny, neposedný a spoločenský človek a veľmi rada trávi čas zaujímavými diskusiami o čomkoľvek. Rada cestuje, športuje, spoznáva nové veci a miesta, trávi čas s kamarátmi a pracuje na svojom osobnostnom raste. Veľa sa smejem a verí, že nič nie je také zlé, ako sa na prvý krát zdá. Snaží sa byť pozitívne naladená a povzbudzovať tých, ktorí to potrebujú. Má veľmi rada deti a verí, že si zaslúžia v živote len to najlepšie.

Medzi jej záľuby patrí cestovanie (cestuje veľa vo voľnom čase ale aj pracovne), čítanie (číta všetko, všade a stále), maľovanie na sklo a dekorovanie, prechádzky so psíkom, športovanie (kolieskové korčule, snowboard, fitnes), tancovanie (hlavne na latino hudbu), varenie a pečenie.