Pohnite s tým aj vy! Staňte sa mentorom tohto dieťaťa! Posuňte myšou predel medzi obrázkami, aby ste videli, akú budúcnosť môže mať toto dieťa aj vďaka vám.

Chodím do základnej školy v Kecerovciach.

Hovoria o mne, že som slušný, vychovaný, spravodlivý a húževnatý chlapec.

Mladšieho brata, ktorý navštevuje materskú školu, brávam na aktivity ECAV, kde spolu trávime čas. Ešte mám staršiu sestru.

Mama aj otec sa zúčastňujú na aktivačných prácach v obci.

V škole ma najviac baví matematika. Na vysvedčení som z nej mal dvojku. Keď si v komunitnom centre napíšem úlohy, na tablete si ešte vyhľadávam rôzne doplňujúce informácie do školy.
V zime často hrávame s kamarátmi hokej. Sami sme si urobili a udržiavame si ľadovú plochu. Sám som si vyrobil aj hokejku.

Keď nedávno náš skromný domček napojili na vodovod, veľmi sa mi zapáčila práca vodoinštalatéra. Aj ja chcem byť vodoinštalatérom.

<hr style=“clear: both; border: 1px solid transparent; background-color: transparent;“ />

adam-kuklaNašiel som si mentora! Stal sa ním Adam Kukla.

Adam pochádza z robotníckej rodiny. Už počas základnej a strednej školy ho bavilo čítanie kníh a bojové športy. Pracuje ako učiteľ fyziky a chémie a okrem toho sa venuje doučovaniu detí. Vo voľnom čase rád beháva. Svojimi poznatkami o svete a jeho fungovaní túži pomôcť tým, ktorí to potrebujú a chcú využiť vo svojom živote.