Pohnite s tým aj vy! Staňte sa mentorom tohto dieťaťa! Posuňte myšou predel medzi obrázkami, aby ste videli, akú budúcnosť môže mať toto dieťa aj vďaka vám.

Som zábavný, výrečný a kde sa niečo deje, nesmiem chýbať.

Ako maličkého si ma adoptoval strýko so ženou a sú ku mne dobrí. Dali by mi aj posledné. Všetci bývame v jednej izbičke, kde sa aj učím.

Knihy si nosím aj do komunitného centra, kam chodím pravidelne a úlohy si píšem už na chodbe. Pomáha mi teta z komunitného centra a za to ju pekne učešem.

V škole mám najradšej hudobnú výchovu. Spievam a tancujem aj vo voľnom čase. Už som aj vystupoval. Páčia sa mi rómske aj slovenské piesne (Rytmus, Gitana).

Rád by som bol spevákom.


IMG_20161030_132414Našiel som si mentora! Stal sa ním Dalibor Bobok.

Dalibor má 25 rokov a vyštudoval politológiu v Bratislave a neskôr v Budapešti. Keďže politika je jeho koníčkom, vo voľnom čase číta veľa správ a sleduje takmer všetko, čo sa politiky týka. Pracuje ako dátový analytik a štatistik v Birminghame, v Anglicku. Vie, aké to je prísť do neznámeho prostredia bez kontaktov a bez podpory a zároveň, aké to je vypracovať sa. Verí, že dokáže namotivovať ľudí, aby si išli za svojim cieľom, ukázať im silu a dôležitosť vzdelania v živote. Ukázať, ako dramaticky môže vzdelanie zlepšiť život.
Medzi jeho záľuby patrí cestovanie, politika, gitara, fotenie a varenie.